نمایش «سربه‌مهر»، «سیب وسلما» و «تاج‌محل» در جشنواره جهان اسلام


فیلم‌های سینمایی «سر به مهر»، «سیب و سلما» و «تاج محل» در جشنواره فیلم جهان اسلام در مالزی روی پرده می‌روند.

به گزارش فارس، جشنواره فیلم جهان اسلام به مناسبت سی امین سالگرد تاسیس دانشگاه بین المللی آزاد اسلامی مالزی از ۲۹ شهریور تا اول مهرماه در شهر کوالامپور مالزی برگزار خواهد شد. در این جشنواره  فیلم‌های سینمایی ، کوتاه، انیمیشن و مستند  به نمایش گذاشته می‌شوند.

در جشنواره فیلم جهان اسلام کارگاه‌های آموزشی، و یک بازار برای شرکت کنندگان و همچنین یک محیط برای بحث و تبادل نظر برای عموم جهت بحث در مورد مسائل مرتبط  مسلمانان وجود خواهد داشت.

سه فیلم سینمایی «تاج محل» به کارگردانی دانش اقباشاوی ، «سیب و سلما» به کارگردانی حبیب بهمنی و «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم دوست در بخش رقابتی این جشنواره پذیرفته شده‌اند.

همچنین سه فیلم مستند «موکان» به کارگردانی محمد علی هاشم زهی، «خدا اشتباه نمی‌کند» به کارگردانی بهروز نورانی پور و «مادرم بلوط» به کارگردانی محمود رحمانی در بخش رقابتی فیلم‌های مستند به نمایش گذاشته خواهد شد.

چهار فیلم کوتاه «خروج اضطراری» به کارگردانی مهدی جعفری، «می‌خورد بر بام خانه» ، «چیدن سپیده دم» و «انار میوه بهشت است» به کارگردانی تیمور قادری و دو انیمیشن «سکو» به کارگردانی سلمان خورشیدی و امیر محمد زاده  و «مرمت» به کارگردانی محمد حدادی پور در بخش رقابتی فیلم‌های کوتاه به نمایش گذاشته خواهند شد.

Portfolio image