«بشارت به یک شهروندهزاره سوم» همزمان در مالزی روی پرده می‌رود


علی قاسمی مدیر پخش بین‌المللی فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» از اکران این اثر در کشور مالزی خبر داد.

به گزارش فارس، فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» در دومین روز اکران خود در سینماهای تهران مورد استقبال علاقمندان سینما قرار گرفت و به دلیل این استقبال در پردیس سینمای آزادی، پنج‌شنبه نوزدهم مهرماه سانس فوق‌العاده‌ای در ساعت ۱:۲۰ بامداد برای علاقه‌مندان این فیلم اختصاص یافت.

بنا به گفته علی قاسمی مدیرپخش بین‌المللی این فیلم،  «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» در کشور مالزی توسط شرکت «میاست برودکست نتورک» که حقوق پخش این فیلم در کشور مالزی را خریداری کرده به نمایش در می‌آید.

بنابر این گزارش، اکران «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» از روز چهارشنبه در گروه سینمایی عصرجدید در سینماهای تهران آغاز شده است.  این فیلم  به کارگردانی محمدهادی کریمی براساس فیلمنامه‌ای از الهه احمدی ساخته شده است. در این فیلم می‌بینیم که با مرگ مرموز شهرزاد، لیلا و آزاده، تولد فرزندی که مینو در رحم دارد به مشکل برمی خورد. او در جستجوی پناهگاهی امن برای به دنیا آوردن فرزندش است اما یک محفل شش تایی در پی سقط این کودک می‌باشد، تا اینکه...

هنگامه قاضیانی، مهدی احمدی، فرخ نعمتی، امیرحسین آرمان، ساعد سهیلی، خاطره اسدی، احمد ساعتچیان، شهرزاد کمال‌زاده، ملیسا مهربان، الناز بهمن‌زاده، شیما نیک‌پور، معصومه قاسمی و دکتر بیژن شکرریز با معرفی امید عشیری، چکاوک کریمی، فاطمه اسدی، جلال مهربان و سنا علویان بازیگران این فیلم سینمایی هستند. همچنین حمید فرخ‌نژاد، نیکی کریمی و بیتا فرهی هم در «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» حضور داشته‌اند.

سایرعوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: کارگردان و مجری طرح: محمدهادی کریمی، نویسنده: محمد هادی کریمی (براساس فیلمنامه «باریکه راه مزرعه» نوشته الهه احمدی، تهیه‌کننده: علی لدنی، دستیار اول و برنامه‌ریز: ماهان حیدری، مدیر فیلمبرداری: ابراهیم غفوری، صدابردار: عباس رستگارپور، صحنه و لباس: میلاد کزازی، چهره‌پرداز: علیرضا خورشید، موسیقی: فردین خلعتبری، تدوین: یلدا جبلی، صداگذار: علیرضا علویان، فیلمبردار: مهدی امیری، عکاس: حبیب مجیدی، مستند پشت‌صحنه و مسئول سایت فیلم: حمید غفاریان، منشی‌صحنه: بهاره صادقی‌جم.

Portfolio image