با آغاز پخش سریال جدید پاستا و سری جدید سینما کلاسیک شبکه نمایش در شبهای زمستان دیدنی می شود


با آغاز پخش سریال جدید  پاستا و سری جدید سینما کلاسیک

شبکه نمایش در شبهای زمستان دیدنی می شود

همزمان با آغاز فصل زمستان ؛ شبکه نمایش تدارک ویژه و مناسبی برای سرگرم کردن مخاطبین علاقه مند  فیلم و سریال خارجی انجام  جدول پخش شبکه نمایش با پخش فیلم ها و سریالهای جدید رنگ آمیزی سرگرم کننده و دیدنی  پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی سیما ، سریال کره ای پاستا و سری جدید برنامه سینما کلاسیک از تاریخ 5 دی ماه به روی آنتن شبکه نمایش می رود.

سریال طنز پاستا محصول سال 2011 کره جنوبی است که اخیرا به مدیریت دوبلاژ افشین زینوری در امور دوبلاژ صداوسیما دوبله  شده و رضا آفتابی، ناصر احمدی، امیر حکیمی، شایان شام بیاتی، سعید شیخ زاده، بهروز علیمحمدی، ژیلا آژیر، نازنین یاری و مریم جلینی، دراین سریال به صداپیشگی پرداخته اند. این سریال از 5 دی ماه هر شب ساعت 19:30 پخش خواهد شد و روز بعد ساعت 7 و 14 تکرار خواهد شد. ماجرای این سریال طنز در فضای آشپزخانه یک رستوران کره ای می گذرد. سئو یوکیونگ پس از ۳ سال به آرزویش می رسد و دستیار سرآشپز پاستا می شود. سرآشپز چوی هیون ووک است که کارش را در ایتالیا یاد گرفته و یکی از بهترین سرآشپزهای کُره است. چوی هیون ووک که به جای سرآشپز اخراج شده آمده تصمیم می گیرد تمام زنان سرآشپز رستوران را اخراج کند. عقیده وی این است که زنان نباید در آشپزخانه او باشند. یک روز هم نوبت سئو یوکیونگ می شود و این موضوع ماجراهایی را پدید می آورد.

سری جدید برنامه سینما کلاسیک شبکه نمایش نیز  از 5 دی ماه هر شب ساعت 1 بامداد پخش خواهد شد و روز بعد ساعت 8 و 17 تکرار خواهد شد. هفت سوار دلاور، دودسکادن و خواب گناهکاران اثر آکیرا کوروساوا، داستان کارآگاه اثر ویلیام وایلر، شماره 17 اثر آلفرد هیچکاک، کشتن یک پلیس با بازی آلن دلون برخی از فیلمهایی  هستند که برای اولین بار در این برنامه پخش خواهد شد.

Portfolio image