فیلمی از سینمای سوئد و کوه های پر برف


 

در ادامه برنامه ریزی شبکه نمایش برای پخش فیلم های جدید در هر ماه، اردیبهشت ماه نیز با سه فیلم جدید این برنامه پی گرفته خواهد شد.

از ژاپن با یادداشت های یک سامورایی

سامورایی ها از نمادهای ویژه کشور ژاپن هستند و مرام و مسلک سامورایی هنوز هم در بین مردم این کشور در جریان است. سامورایی ها نیروهای نظامی دوره قبل از انقلاب میجی یا روشنایی دراین کشور بودند که به زمین داران بزرگ و حاکمان آن دوره ژاپن خدمت می کردند. اما مرام زندگی و راه و رسم خاص زندگی آنها باعث شد پس از گذشت سال ها تبدیل به موضوعی ویژه برای ساخت فیلم های سینمایی و سریال ها باشند.

یادداشت های یک سامورایی  (A Samurai Chronicle)داستان سامورایی جوان با نام شوزابورو دانو است که مامور به مراقبت از آکیا تودا است. آکیا تودا  به خاطر قتلی که انجام داده محکوم به مرگ است و در همین حین مشغول نوشتن تاریخ ارباب بزرگ آن ناحیه است. شخصیت تودا باعث می شود شوزابورو به انجام قتل توسط وی مشکوک شود و شروع به تحقیق در مورد این موضوع کند.

27 متر بر ثانیه برف (centimeters Snow27) محصول سال 2006 کشور سوئد که در کوه های سر به فلک کشیده این کشور اتفاق می افتد، داستان گروهی است که به خاطر بوران و برف به کلبه ای در ارتفاعات پناه می برند. در شب اول اقامت یکی از افراد گروه کشته می شود و حالا همه به دنبال قاتلی هستند که در بین آنها حضور دارد. این فیلم جنایی و درام در سال 1939 و در بحبوحه جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد.

شتاب، هیجان در آفریقای جنوبی

فیلم هیجان انگیز شتاب (Momentum) با بازی اولگا کوریلنکو بازیگر شناخته شده اوکراینی و مورگان فریمن که در آفریقای جنوبی اتفاق می افتد از دیگر عناوین شبکه نمایش برای اردیبهست سال 95 است. فیلم داستان برخورد سارقی حرفه ای به نام آلکس فارادی با بازی کوریلنکو است که تحت تعقیب سازمانی ناشناس قرار گرفته .

Portfolio image