شرلوک هلمز و سرزمین آهن از 18 خرداد در شبکه نمایش


سریال سرزمین آهن، داستان زندگی کیم سورو از فرمانروایان کره را در دوره سه پادشاهی به تصویر می کشد. کیم سورو موفق می شود با متحد کردن 12 منطقه کشور گایا را تاسیس کند که در برابر دیگر کشورهای زمان خود از قدرت و استقلال برخوردار بود. آهنگری و تجارت دریایی از برتری های منطقه گایا در آن دوره بود.
سریال سرزمین آهن در سال 2010 و در 32 قسمت توسط شبکه MBC کره ساخته شد.  جی سانگ در نقش کیم سورو
، پارک گان تائه و یائه جونگ اوک از جمله بازیگران این سریال هستند. گفتنی است افشین ذی نوری مدیریت دوبلاژ سریال را بر عهده داشته و حسین عرفانی، زهره شکوفنده، وحید منوچهری، اکبر منانی و جواد پزشکیان از جمله صداپیشگانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.
سریال سرزمین آهن از 18 خرداد هر روز ساعت 18:30 پخش و روز بعد 3 بامداد و 13:30 تکرار خواهد شد.
شرلوک هلمز
بسیاری از بازیگران تاریخ سینما با یک فیلم یا نقش خاص جاودانه می شوند. جرمی برت بازیگر انگلیسی از جمله بازیگرانی است که با ایفای نقش شرلوک هلمز در ذهن مخاطبین ماندگار شده است و در ایران بسیاری شرلوک هلمز را با او می شناسند. او از 1984 تا 1994 در دو سری از این مجموعه با عنوان های "شرلوک هلمز" و "بازگشت شرلوک هلمز" ایفای نقش کرد.
داستان سریال به زندگی کارآگاه نابغه ای می پردازد که با همکاری دوست صمیمی خود دکتر واتسون، پرونده های مختلفی را که پلیس از حل آنها عاجز است را به سرانجام می رساند.
شرلوک هلمز از 18 خرداد هر روز ساعت 19:30 پخش و روز بعد ساعت 4:30 و 14:30 تکرار خواهد شد.

Portfolio image