پخش دو سریال خانواده کیمچی و در برابر آینده از شبکه نمایش


خانواده کیمچی

سریال خانواده کیم چی(Kimchi Family) محصول 2011 کشور کره که در  24 قسمت ساخته شده است، از  تاریخ 20 تیر هر روز ساعت 19:30 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

داستان سریال در مورد جوانی با نام کی هو تائه، با بازی سونگ ایل گوک است که پس از سر و کله زدن با مافیا و گروه های خلافکاران در رستورانی با نام چونچین استخدام می شود که توسط خانواده کیم چی اداره می شود. او در این رستوران به دنبال یافتن گذشته خود است.

گفتنی است مدیریت دوبلاژ این سریال بر عهده علیرضا باشکندی بوده است که صداپیشگی سونگ ایل گوک را نیز بر عهده داشته است. مینو غزنوی، رزیتا یار احمدی، امیر حکیمی، جواد پزشکیان، ناصر ممدوح، نازنین یاری، زهرا سوهانی از دیگر صداپیشگان این سریال هستند.

در برابر آینده

سریال خاطره انگیز در برابر آینده (Early Edition) که از سریال های محبوب دهه 70 ، با قسمت های جدید از 26 تیر ماه هر روز ساعت 19:00 به شبکه نمایش می آید.

در برابر آینده که از سال 1996 پخش آن آغاز شد، داستان گری هابسون، مردی که هر روز صبح، روزنامه روز بعد را دریافت می کند و با کمک آن سعی در نجات مردمی دارد که گرفتار حوادث مختلف می شوند. اینکه روزنامه را چه کسی و چرا برای او می فرستد مشخص نیست اما هابسون سعی دارد از این موقعیت در جهت کمک به انسان ها استفاده کند. سریال در چهار فصل ساخته و پخش شد. فصل سوم و چهارم این سریال تنها در شبکه های اینترنتی پخش شد.

گفتنی است محمود قنبری مدیریت دوبلاژ این مجموعه را بر عهده داشته است و آقایان والی زاده، افشین زینوری و خانم زهره شکوفنده در این سریال به صداپیشگی پرداخته اند.

Portfolio image