پخش چهار فیلم جدید، تیر ماه امسال از شبکه نمایشدر ادامه برنامه ریزی شبکه نمایش برای پخش فیلم های جدید در هر ماه، تیر ماه امسال نیز با فیلم های جدید به خانه های شما می آییم.
فیلم هدف (The Target) محصول سال 2014 و ساخته کشور کره جنوبی که داستان دکتری است که به یک فرد زخمی کمک می کند اما مدتی بعد متوجه می شود مرد خلافکار است و همسر وی را گروگان می گیرد، تیر ماه امسال  از شبکه نمایش پخش خواهد شد. این اثر که از فیلم فرانسوی شلیک از فاصله نزدیک محصول 2010 فرانسه اقتباس شده است. توسط یون سئونگ هونگ کارگردانی شده و ریو ریونگ سونگ و لی ووک جین در برابر دوربین این کارگردان قرار گرفته اند. فیلم هدف 16 تیر ساعت 23 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
فیلم کوسه غول آسا علیه کوسه فولادین (Mega Shark Versus Mecha Shark) محصول 2014 آمریکا، دومین فیلم جدیدی است که تیر ماه امسال و در تاریخ 24 تیر ، از شبکه نمایش پخش می شود. این فیلم همانطور که از نام آن پیداست داستانی فانتزی از تقابل یک کوسه غول آسا با کوسه ای ساخته دست محققین آزمایشگاهی را به تصویر می کشد. هانا لوین و مت لوگان از بازیگران این فیلم هستند.
سومین فیلم شبکه نمایش، داستانی در مورد پرتاب ماهوره ای فضایی توسط دانشمندان ژاپنی است. هایابوسا (Hayabusa) ساخته سال 2011 ژاپن، به تلاش دانشمندان ژاپنی جهت قرار دادن ماهواره ای با نام هایابوسا در مدار زمین می پردازد. یوکیهیکو تسوتسومی کارگردانی این فیلم را به عهده داشته است و از بازیگران آن نیز می توان به یوجیرو کومارو ، کاتسوهیسا ناماس و توشیوکی نیشیدا اشاره کرد. این فیلم که دومین فیلم مجموعه هایابوساست، در سال 2012 با ساخت دو فیلم دیگر ادامه یافت. این فیلم روز 25 تیر ماه ساعت 21 به شبکه نمایش می آید.
فیلمی از سینمای سوئد با نام انتخاب شده (Den utvalde) چهارمین فیلم جدید، در نظر گرفته شده شبکه نمایش برای تیر ماه است. پس از قتل های پیاپی که در دانشگاه آپسالا اتفاق می افتد، پلیس یکی از نیروهای خود را به عنوان مامور مخفی به این دانشگاه می فرستد تا پرده از راز این جنایت ها بردارد و قاتل را شناسایی کند. فیلم محصول سال 2005 است و اریک دانل نویسندگی و کارگردانی فیلم را بر عهده داشته است. این فیلم روز پنجشنبه مورخ 31 تیر ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

Portfolio image