مرور دوباره قصه های جزیره در شبکه نمایش


مرور دوباره قصه های جزیره در شبکه نمایش

سریال خاطره انگیز قصه های جزیره (Road to Avonlea) که در حال حاضر هر شب ساعت 20 از شبکه نمایش در حال پخش است، یکی از به یادماندنی ترین سریال های پخش شده سیماست. این سریال از سال 1990 تا 1996 توسط شبکه کانادایی هال مارک در هفت فصل ساخته و پخش شد و در طول این سال ها جوایز بسیاری از جمله 4 جایزه ایمی را به دست آورد.

داستان سریال دقیقا در همان جزیره ای اتفاق می افتد که پیشتر  داستان سریال آن شرلی در آن اتفاق افتاده اما اینبار به سراغ خانواده کینگ، یکی دیگر از خانواده های شاد جزیره که اتفاقات فراوانی در خانواده ایشان جریان دارد. سارا استنلی که نقش وی را سارا پلی بازیگر و کارگردان شناخته شده حال حاضر سینما ایفا کرده است قدم به جزیره گذاشته تا با خاله هتی زندگی کند. یکی از جالب ترین ویژگی های سریال، نمایش واقعی گذر سال ها بر چهره بازیگران سریال است به نحوی که کودکان سریال بزرگ شده و بزرگسالان با گذشت داستان و در واقعیت سالخورده می شوند.

در کنار داستان خوب سریال دوبله تماشایی و بی نظیر آن، از عوامل ماندگاری قصه های جزیره است. رفعت هاشم پور از پیشکسوتان دوبله، مدیریت دوبلاژ این سریال را بر عهده داشته و صدا پیشگانی چون مریم شیرزاد، مینو غزنوی، مریم صفی خالی، علیرضا باشکندی و امیر محمد صمصامی از همراهان وی در این راه بوده اند.

سریال قصه های جزیره با ارتقا تصویر و در قاب 16:9 هر  شب ساعت 20 از شبکه نمایش پخش و روز بعد 4:30 و 14:30 تکرار می شود.

 
 
 

Portfolio image