زمستان شبکه نمایش گرم و پر بار می شود


با پخش سریال های جدید و 20 فیلم سینمایی جدید

زمستان شبکه نمایش گرم و پر بار می شود

 

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش ، شبکه نمایش به عنوان شبکه تخصصی فیلم و سریال سیما که روزانه سه سریال و سه فیلم سینمایی را پخش می کند همزمان با آغاز فصل زمستان با پخش سریال های جدید فرار از زندان و افسانه شینگن ، 20 فیلم سینمایی جدید ، مجموعه فیلمهای ریشه ها ( نسل بعدی )، مجموعه تلویزیونی ساعتی با هیچکاک  و برنامه سینما و دوبله ، زمستان گرم و پرباری به خانه های مردم ایران می آورد.

فرار از زندان و افسانه شینگن سریالهای جدید زمستان شبکه نمایش

سریال فرار از زندان که یکی از مهیج ترین سریال های تلویزیونی در دهه اخیر شناخته می شود ، با هنرنمایی دوبلورهای ایرانی جذابیت دو چندان یافته است ، هر شب ساعت 23 پخش خواهد شد و روز بعد ساعت 6 صبح تکرار خواهد شد.

 سریال افسانه شینگن ، که به سرگذشت یکی از شخصیت های تاثیر گذار ژاپن در قرن 16 میلادی  می پردازد توسط علیرضا باشکندی دوبله شده است و پیشکسوتانی همچون بهرام زند ، نصر الله مدقالچی به همراه مهرزادیان، علی همت، بیژن علی‌محمدی، شیخ‌زاده، زنده‌دل، کسری کیانی، مینو غزنوی، مریم شیرزاد، فاطمه برزویی، فاطمه یاراحمدی در آن گویندگی کرده اند. این سریال با اتمام سریال رویای فرمانروا ، از 10 دیماه هر شب ساعت 20 پخش خواهد شد.

 

بازگشت ریشه ها با نسل بعدی به شبکه نمایش

مجموعه ریشه ها که بر اساس کتاب مشهور الکس هیلی به تصویر درآمده است، روایتگر ظلم ها و ستمهای سفیدپوستان علیه سیاهانی است که از سرزمین آبا و اجدادی خود در آفریقا دزدیده شده اند و برای بردگی به آمریکا آورده شده اند. در ادامه داستان ریشه ها که در قالب 7 فیلم سینمایی روایت می شود به زندگی نسل بعدی سیاهان پرداخته می شود. در این دوران بردگی در آمریکا به ظاهر ملغی شده است ولی سیاهان کماکان یوغ بردگی را به دوش می کشند ، به اجبار به جنگ جهانی فرستاده می شوند ، ککلوس کلونها ، قاتلین سیاهاپوستها در سراسر آمریکا جولان می دهند ، خانه سیاهان به آتش کشیده می شود . این مجموعه  در قالب 7 فیلم سینمایی در بهمن ماه از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

 

 

پخش  20  فیلم سینمایی جدید برای اولین بار از شبکه نمایش  در زمستان 95

ساعات 21 ، 24 و 2 بامداد در جدول روزانه زمستان شبکه نمایش به پخش فیلم سینمایی اختصاص دارد و  در ادامه برنامه ریزی شبکه نمایش، برای پخش فیلمهای جدید ، 20 فیلم سینمایی برای پخش در زمستان دوبله شده است که می توان فیلمهای سینمایی مسابقه (محصول روسیه  2012) ، راه حل بی رحمانه (محصول کره جنوبی ؛2014) ، در دل جنگل ( محصول کانادا ، 2014) ، نشان (محصول آمریکا ، 2013) ، وداع با ابلهان (محصول فرانسه ، 2013) تلفن همراه ( 2012، کره جنوبی ) ، جنگل کوچک زمستان بهار تابستان ( ژاپن ، 2015) ، پنجاه به یک (مکزیک ، 2014) ، شنود 3 ( محصول چین ، 2015) ، مهمانی خانوادگی (محصول نگلستان ، 2010) ، در برابر خورشید ( محصول انگلستان ، 2014)، بازیکن پینک پنک (محصول آمریکا ، 2007) ، 1944( محصول استونی ، 2015) اشاره کرد.

سینما و دوبله خاطرات دوبله را زنده می کند

برنامه سینما و دوبله که به بررسی تاریخچه دوبله در سینما و گفتگو با پیشکسوتان عرصه دوبله می پردازد، با اجرای منوچهر والی زاده در شبهای زمستان از شبکه نمایش پخش خواهد شد. جلال مقامی ، چنگیز جلیلوند ، هوشنگ لطیف پور ، خسروخسروشاهی ، پرویز بهرام ، ابوالحسن تهامی ، ناهید امیریان ، کیکاوس یاکیده ، ژرژ پطروسی، ناصر مدقالچی ،محمود قنبری ، ناصر ممدوح از جمله گویندگان مهمان این برنامه هستند و در بخش دیگر برنامه  روند دوبله فیلم در ایران توسط کارشناسان سینما همچون جواد طوسی و فریدون جیرانی بررسی می شود.

هیچکاک ساعتی مهمان زمستانی شبکه نمایش  می شود

مجموعه یک ساعت با آلفرد هیچکاک در قالب فیلمهای50 دقیقه ای در دهه 70 میلادی ساخته شده و آلفرد هیچکاک به عنوان استاد تعلیق و دلهره ، این مجموعه ها را معرفی و برخی قسمتها را نیز کارگردانی می کند. این مجموعه که برای علاقمندان سینما ، در بردارنده نکات جالب و آموزنده ای در خصوص دکوپاژ و سبک کارگردانی می باشد در ادامه مجموعه آلفرد هیچکاک تقدیم می کند ، ساخته شده و به سفار ش شبکه نمایش برای اولین بار این مجموعه دوبله شده و شبهای زمستان پخش خواهد شد. 

 

 

Portfolio image