هفته ازدواج در شبکه نمایش


با پخش ۶ فیلم سینمایی،شبکه نمایش سیما "هفته فیلم ازدواج" برگزار می کند‌.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه به مناسبت هفته ازدواج و در تقارن با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ، آستین بالا زده و از شنبه تا چهارشنبه و نیز جمعه این هفته، فیلم هایی که هر یک به نحوی به موضوع ازدواج پرداخته اند را در بخش مرور آثار خود جانمایی کرده است.

آپارتمان شماره ۱۳، وقتی تو خواب بودی، خواستگاری، ملاقات با والدین، مادر زن سلام و مجردها شش فیلمی هستند که به ترتیب از شنبه ۱۲مرداد ماه تا چهارشنبه ۱۶ مرداد و نیز جمعه شب، ۱۸ مرداد ماه از این شبکه پخش خواهند شد.

✅فیلم شنبه 
 آقا ماشاءالله می تواند آپارتمانش را بفروشد و با دختر محبوبش ازدواج کند؟

"آپارتمان شماره ۱۳" فیلمی به کارگردانی یدالله صمدی، محصول ۱۳۶۹ است که در دوره نهمین جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ بلورین برای بهترین فیلم شد. از جمله بازیگران این فیلم، علیرضا خمسه، سیروس گرجستانی، کتایون ریاحی هستند. علیرضا خمسه نیز توانست برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم پیونگ یانگ شود.
ماشاءالله ایرانمنش از کرمان راهی پایتخت می‌شود تا ارث پدری اش، آپارتمان شماره ۱۳ را بفروشد و کارگاه تراشکاری کارفرمای خود را در زادگاهش خریداری و با دختر محبوبش ازدواج کند؛ اما آپارتمان به دلیل وجود ساکنان مجتمع که آدم‌های بدقلقی هستند فروش نمی‌رود. تا اینکه.....

✅فیلم یکشنبه 
 دختر بلیط فروش در آرزوی ازدواج با مردی ثروتمند

”وقتی تو خواب بودی” فیلمی به 
کارگردانی جان ترتل تاب محصول ۱۹۹۵است. ساندرا بولاک، بیل پولمن، پیتر گلگر از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
لوسی، دختر بلیط فروش در حالی که از زندگی یک نواخت و کسل بارش خسته شده است، در آرزوی ازدواج با مشتری ثروتمند و همیشگی اش به سر می برد که از قضا روزی به وی حمله شده، مجبور می شود مرد را نجات دهد اما...

✅فیلم دوشنبه 
 آیا جواد جلالی می تواند با مخالفینی که دارد مجدداً ازدواج کند؟

"خواستگاری" فیلمی به کارگردانی مهدی فخیم زاده محصول ١٣٦٨ است. ثریا قاسمی، هادی اسلامی، اسماعیل محرابی در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.
پیرمردی که چندین نوه و فرزند دارد و همسرش هم سالها پیش مرده، تصمیم می‌گیرد دوباره با پیرزنی که خود نیز نوه دارد ازدواج کند. این خواسته او موافقین و مخالفین زیادی دارد.

✅فیلم جمعه 
مجردها غرق در رویای آرزوهای بزرگ

"مجردها" فیلمی به کارگردانی اصغر هاشمی و محصول ١٣٨٣ است که بازیگرانی همچون: محمد رضا فروتن، مریلا زارعی، مجید صالحی و الناز شاکردوست در آن به ایفای نقش می پردازند.

مجردها در نهمین دوره جشن خانه سینما کاندید دریافت تندیس در دو بخش بهترین کیفیت لابراتواری و نقش دوم زن، برای الناز شاکردوست شده است.
مجردها داستان سه جوان (منوچهر، شاهکار و امیرحسین) است که برای رسیدن به آرزوهایشان تصمیم می‌گیرند برای کار به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس بروند اما با دزدیده شدن پول‌هایشان زندگی آن‌ها تغییر می‌کند...

 فیلم های «هفته فیلم ازدواج» از شنبه ١٢ مرداد تا چهارشنبه ۱۶ مرداد و نیز جمعه ۱۸ مرداد، هر شب ساعت ٢١ از شبکه نمایش پخش می شوند و روز بعد در ساعت ٣ بامداد و ٨ صبح باز پخش خواهند شد.

Portfolio image