پخش سری فیلم های دنباله دار و مرور آثار بازیگر " گلادیاتور" در شبکه نمایشبنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه با توجه به تغییرات کنداکتور خود که پیشتر اعلام کرده بود ،این هفته مرور آثار راسل کرو ، بازیگر، را در کنداکتور خود جانمایی کرده است.


در باکس های ساعت۱۳ فیلم های سینمایی و تله فیلم از شنبه ۱۷اسفندماه تا جمعه ۲۳اسفندماه به ترتیب گلنار، مدرسه پیرمردها، نام و نام خانوادگی، آوای گمشده، بازگشت لوک خوش شانس، همپای آب و فصل نرگس هستند.

باکس فیلم های ساعت ۱۵ از تکرار فیلمهای  کلاسیک شب قبل، به پخش فیلم های جذاب تغییر پیدا کرده است که به ترتیب تا جمعه ۲۳ اسفندماه، سرنوشت شگفت انگیز امیلی پولان، چارلز دیکنز : مردی که سرود سال نو را نوشت، کلیک، دیواره ی شمالی، هوگو و پرتقال شیرین من پخش می شوند.
 
در باکس ساعت ۱۹،از شنبه تا جمعه، به ترتیب فیلم های دنباله دار پدینگتون۱و ۲، فیات سفید  در دوقسمت، پارک ژوراسیک ۱و ۲ از این شبکه پخش خواهند شد.

همچنین این هفته، شبکه نمایش در باکس ساعت ۲۱، مرور آثار راسل کرو یا همان" ماکسیموس " که برای نقش‌اش به عنوان فرمانده‌ی رومی، در فیلم حماسی گلادیاتور (۲۰۰۰) که توسط ریدلی اسکات ساخته شد، مورد توجه بین المللی قرار گرفت و موفق شد اولین اسکار خودش را بدست بیاورد و نام خودش را به عنوان یک ستاره  تثبیت کند را در جدول پخش خود قرار داده است. از جمله ‌آثار وی به ترتیب، فیلمهای سه روز بعد، مسابقه بزرگ، استاد و فرمانده، برنده و بازنده،یک ذهن زیبا، قطار ۳:۱۰به یوما و گلادیاتور پخش می شوند.


باکس ساعت ۲۳ نیز به پخش فیلم های جذاب اختصاص دارد که این هفته ،به ترتیب فیلم های خوب بد جلف، پیرمرد و اسلحه، تراست، رودخانه ویند، پادشاه دزدان، وزیر کاتوه و کارمندان شرکت در جدول پخش شبکه نمایش قرار گرفته اند.

Portfolio image