در شبکه نمایش؛بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، در هفته منتهی به سال جدید، این شبکه ضمن پخش فیلم های سرگرم کننده، در بخش صحنه گران به مرور آثار ” جیم کری” یکی از بهترین بازیگران کمدی تاریخ سینما می پردازد.

در باکس ساعت۱۳ فیلم های سینمایی و تله فیلم ها از شنبه ۲۴ اسفندماه تا پنجشنبه ۲۹ اسفندماه به ترتیب ول کن دستمو، باران، بازگشت به خانه، مهریه بی بی، روزهای آخر اسفند و  عید به خانه می آید هستند.

باکس فیلم های ساعت ۱۵ که از تکرار فیلمهای  کلاسیک شب قبل، به پخش فیلم های جذاب تغییر پیدا کرده است،به ترتیب تا پنجشنبه ۲۹ اسفندماه،فیلمهای بچه راننده، دوازدهمین مرد، پیشتازان فضا، تی 34، میان زمین و آسمان و ارثیه لوئیزا هستند.

در باکس ساعت ۱۹،از شنبه تا جمعه، به ترتیب فیلم های دنباله دار :دنیای ژوراسیک ۱ و ۲، مرد مورچه ایی، مرد مورچه ای و زنبور، ببر خیزان اژدهای نهان ۱ و ۲ از شبکه نمایش پخش خواهند شد

همچنین این هفته، شبکه نمایش در باکس ساعت ۲۱، به مرور آثار جیم کری، که مسلماً و بی‌هیچ شکی از بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین کمدین‌های دهه ۱۹۹۰ است، می پردازد. او با چشم‌های بیرون زده، صورتِ الاستیکی، اندامی دراز، باریک و پیچ‌وتاب خورده و اسکلت‌بندی‌ای که به شکل غیرممکنی انعطاف‌پذیر است، بخصوص در نقش‌های نمادین و به‌یادماندنی خود در دهه نود، به گونه‌ای با بدن خود رفتار می‌کند که انگار عروسکی پارچه‌ای در سایز یک مرد است. از جمله ‌آثار وی به ترتیب، فیلمهای دروغگو دروغگو، پنگوئن های آقای پاپر، پسر کابلی، ماجرای ناگوار، تفریح با دیک و جین،و همه خوب هستند که تا پنجشنبه ۲۹ اسفندماه پخش می شوند.


باکس ساعت ۲۳ نیز به پخش فیلم های جذاب اختصاص دارد که این هفته ،به ترتیب فیلم های پرتگاه، واکنش زنجیره ای، حس ششم، آخرین جنگجوی قهرمان، کونگ جزیره گمشده و آسمان خراش در جدول پخش شبکه نمایش قرار گرفته اند.

Portfolio image