این هفته؛ پخش سری فیلمهای" شرلوک " و مرور آثار یک صدابردار در شبکه نمایش


این هفته؛

پخش سری فیلمهای" شرلوک " و مرور آثار یک صدابردار در شبکه نمایش

 

جدول پخش فیلم های شبکه نمایش همچنان با ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی پیش می رود.

 

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در ادامه تغییر جدول پخش خود با توجه به شرایط موجود که پیشتر اعلام کرده بود این هفته نیز با چیدمان فیلم های متنوع ، به مرور آثار "بهمن بنی اردلان" صدابردار و صداگذار کشورمان می پردازد.

 

بر این اساس در باکس ساعت ۱۳ فیلمهای سینمایی ایرانی به ترتیب از شنبه ۲۳ فروردین ماه تا ۲۹فروردین با پخش فیلم های زن ناتمام، پنجره، فصل تازه، جایزه برای بازنده ها، از یاد رفته، افراطی ها و روز سوم به روی آنتن می رود.

 

فیلمهای منتخب این هفته شبکه نمایش در ساعت ۱۵ به ترتیب فیلمهای سینمایی، شمشیر باز، انتهای یک رویا، صخره، موفق باشی، مائودی، بچه های آسمان و اسب آبی پخش خواهند بود.

 

فیلمهای سینمایی دنباله دار ساعت ۱۹ به ترتیب شرلوک"پرونده صورتی"، شرلوک " بانکدار کور"، شرلوک "بازی بزرگ"، شرلوک "رسوایی در بلگراوبا"، شرلوک " سگ های باسکرویل"، شرلوک " سقوط رایخن باخ" و شرلوک "نعش کش خالی" هستند.

 

همچنین این هفته، در ساعت ۲۱ شبکه نمایش به مرور آثار "بهمن بنی اردلان" صدابردار سینما و تلویزیون می پردازد. وی فعالیت هنری خود را از تلویزیون و در سال ۱۳۶۶ در زمینه صدابرداری آغاز کرد.از آثار مهم بنی اردلان، می توان به بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و فیلم دختر به کارگردانی رضا میرکریمی اشاره کرد .وی بیش از هفتاد اثر سینمایی را در کارنامه‌ کاری خود ثبت کرده است و تاکنون موفقیت های بسیاری را در جشنواره های فیلم فجر و منتقدان از آن خود کرده است. 

آثار وی که به ترتیب از شنبه تا جمعه ۲۹ فروردین ماه پخش می شوند، وقتی همه خواب بودند، خیلی دور خیلی نزدیک، کنعان، سلطان، هیوا، دوئل و دختر هستند.

 

این هفته در ساعت ۲۳ ، با پخش فیلم های جذاب به ترتیب یدک کش، متفاوت مثل من، ورود، داستان خانواده، بازی، پادشاه یاغی و گاتی از شبکه نمایش پخش می شوند.

 

در ساعت ۱بامداد با پخش فیلم های کلاسیک به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم های خاطره انگیز و کلاسیک تاریخ سینما شامل سقوط امپراطوری رم، همشهری کین ، فیتس کارالدو، پله سی و نهم ، تام ادیسون جوان، دردسر مشترک و ماموریت در چین پخش می شوند

Portfolio image