‍ این هفته و با پخش سری فیلم دنباله دار ؛ شبکه نمایش به " ریشه ها" ی برده داری می پردازد


‍ این هفته و با پخش سری فیلم دنباله دار ؛
 شبکه نمایش به " ریشه ها" ی برده داری می پردازد

بنابراعلام روابط عمومی شبکه #نمایش، این شبکه در ادامه تغییرات جدول پخش خود متاثر از شرایط فاصله گذاری اجتماعی ، این هفته به مرور آثار "ویل اسمیت" و پخش سری فیلم های " ریشه ها " در باکس فیلم های سینمایی دنباله دار خود می پردازد.

فیلم های سینمایی ایرانی باکس ساعت ۱۳ به ترتیب از شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه تا جمعه ۱۹ اردیبهشت، عروسیخانه، هما، آخرین سرقت، مقصد نهایی، نگین، مرد و هفت معکوس هستند.

این هفته به ترتیب فیلم های منتخب و جذاب در ساعت ۱۵، فیلم های وداع با ابلهان، نجات بزرگ، مسافر فردا، ماجراهای خانه ما، رازهای گذشته یک زن، راه طولانی خانه و حادثه جویان از این شبکه پخش می شود.

این هفته، فیلم های سینمایی دنباله دار ساعت ۱۹ به ترتیب از شنبه ۱۳ تا جمعه ۱۹ اردیبهشت،  با پخش سری فیلم های" لاک پشت های نینجا ۲"، " صعود "قسمت های اول و دوم و سری فیلم های "ریشه ها" که بر اساس رمان آلکس هالی ساخته شده اند و بازگو کننده حقایق بسیاری از جنایات قرون گذشته آمریکا در حق نیاکان او و مردم سیاه پوست آفریقا و در قالب چهار فیلم سینمایی است از شبکه نمایش ادامه می یابد.

همچنین این هفته در ساعت ۲۱ با پخش فیلم هایی با بازی ویل اسمیت، آثار این بازیگر مرور می شود. اسمیت، یکی از موفق ترین ستارگان سینمایی در ۲۰ سال اخیر است و به سرعت پله های ترقی و محبوبیت را بین مخاطبان سینما در سراسر دنیا پیمود. وی نقش های متنوعی را در کارنامه بازیگری اش به ثبت رسانده است و چهار بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، دوبار جایزه اسکار و یک بار نیز برنده جایزه گرمی شده است. فیلم های سینمایی با بازی این بازیگر به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم های: من ربات هستم، دشمن ملت، در جستجوی خوشبختی، ضربه مغزی، حماسه ساز، مرد دوگانه و زیبایی هر اتفاق هستند.

فیلم های جذاب سینمایی شبکه نمایش در ساعت ۲۳ به ترتیب هشت درجه زیر صفر، حداکثر محکومیت، پلیس گشت، آگهی ترحیم، پاپیون، قصر رویایی و ماموران بزرگراه هستند.

فیلم های کلاسیک در باکس ساعت یک بامداد این شبکه نیز به ترتیب فیلم های آخرین مترو، اهانت، اتاق ستاره، تاندر بولت و لایت فوت، ترافیک، دوستان ادی کویل و پاگنده به هنگ کنگ می رود، خواهند بود.

 

Portfolio image