اکشن بازی جدید «لیام نیسن» جلوی دوربین سینما


لیام نیسن که این روزها لقب یک بازیگر پرکار را گرفته است، با بازی در «تمام شب‌روها» یک فیلم اکشن دیگر را به کارنامه کاری خود اضافه می‌کند. این بازیگر مشغول انجام مذاکرات نهایی با تهیه کنندگان این اکشن درام است، تا نقش اصلی آن را بازی کند.

فیلم‌نامه «تمام شب‌روها» را براد اینگلسبای نوشته و سازندگان آن می‌گویند قصه فیلم به درد لیام نیسن و کاراکتر او می‌خورد. در این فیلم هم این بازیگر 54ساله سینما - که مدتی است لقب قهرمان اکشن موفق میان سال سینما را گرفته - در نقش یک مرد مبارز و اکشن کار ظاهر می‌شود.

در قصه فیلم، کاراکتر لیام نیسن یک آدم قلدر و گردن کلفت است که در ازای دریافت پول از آدم‌های مختلف، کارهای خشن برای آنها انجام می‌دهد. این مرد برای محافظت از همسر و پسر خود مجبور می‌شود برای یک شب از رئیس سابق خود (که حالا با وی اختلاف دارد) مراقبت کند.

فردای آن روز، این مرد همراه پسر خود فرار می‌کند تا ماموران پلیس و عوامل رئیس سابقش، نتوانند او را پیدا کرده و از بین ببرند. فیلم‌نامه این درام اکشن پرتنش قبل از این «فرار برای تمام شب» نام داشت. شرکت مستقل فیلم‌سازی ورتیگو اینترتینمنت تهیه کننده فیلم است.

کارگردان «تمام شب‌روها» تا چند هفته دیگر انتخاب و معرفی می‌شود. زمان شروع فیلم‌برداری فیلم هنوز مشخص نشده است. تهیه کنندگان فیلم در تلاش هستند، پس از پایان فیلم‌‌برداری فیلم‌های «بدون توقف» و «سومین نفر» لیام نیسن، کلید فیلم‌برداری آن را بزنند. از لیام نیسن هم اکنون دومین قسمت اکشن ماجراجویانه و دلهره‌آور «ربوده شده" روی پرده سینماهای آمریکای شمالی است.

این فیلم پس از 7 هفته نمایش عمومی در سینماهای آمریکا، موفق به یک فروش135 میلیون دلاری شده و قرار است قسمت سوم آن هم در سال جدید میلادی جلوی دوربین برود.

Portfolio image