«جک نیلکسون» در بازگشت به سینما مقابل «قاضی» می‌ایستد


جک نیلکسون در حال مذاکره برای ایفای نقش در فیلم «قاضی» است. کمپانی سازنده این فیلم در تلاش است تا نظر مساعد «جک نیلکسون»، بازیگر سرشناس هالیوود را برای بازی در فیلم «قاضی» در نقش پدر «رابرت داونی» جلب کند.

«رابرت داونی» که پیش از این حضورش در فیلم «قاضی» قطعی شده، در این فیلم نقش یک وکیل موفق را بازی می‌کند که برای مراسم تدفین مادرش به زادگاهش بازمی‌گردد و با پدرش (جک نیلکسون) که قاضی شهر است به عنوان متهم به قتل مادرش روبه رو می‌شود و قصد دارد تا راز قتل مادرش را کشف کند.

«دیوید دابکین» کارگردانی این پروژه سینمایی را برعهده خواهد داشت و «سوزان داونی» و «دیوید گمبینو» تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهند داشت.

جک نیلکسون که از سال 2003 تاکنون تنها در سه فیلم ایفای نقش کرده است، در سال 2006 ابتدا بازی در نقش «فرانک کاتسلو» در فیلم «مُردگان» را نپذیرفت، اما پس از برگزاری چندین جلسه لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی او را به ایفای نقش در این فیلم برنده جایزه اسکار متقاعد کردند

نیلکسون 75 ساله تابستان امسال پیشنهاد بازی در فیلم جدید ساخته «نانسی میرز» را رد کرد و مشخص نیست که آیا دوباره با فیلم «قاضی» به دنیای سینما بازگردد.

Portfolio image