تازه‌ترین اخبار از فیلم زندگی «هیچکاک»


درام شرح حال‌گونه هیچکاک به روزهای پایانی فیلم‌برداری خود نزدیک می‌شود. آنتونی هاپکینز در این فیلم در نقش «آلفرد هیچکاک» بازی کرده است. ساشا گراویس کارگردان این فیلم به صورت رسمی اعلام کرد، درام شرح حال‌گونه او از حال و هوایی کمدی برخوردار است.

این فیلم‌ساز در معرفی فیلم خود از لفظ «کمدی درام» اسم برد و گفت فیلم شرح‌ حال گونه او در این ژانر سینمایی قرار می‌گیرد. خط اصلی قصه «هیچکاک» اختصاص به دورانی دارد که استاد دلهره سینما در حال کارگردانی فیلم معروف و پرسر و صدای خود «روانی» بود.

در حقیقت، قصه این کمدی درام تماشاگران خود را به پشت صحنه فیلم «روانی» و مسائل و مشکلات مربوط به تولید آن می‌برد. این فیلم که قبل از این «آلفرد هیچکاک و ساختن روانی» نام داشت، بر اساس قصه کتاب پرخواننده استفان ربلو ساخته شده است.

اسکارلت یوهانسون و جسیکا بیل در نقش دو بازیگر اصلی زن «روانی» یعنی جانت‌لی و ورا مایلر بازی کرده‌اند.
جیمز دی آرسی هم در جلوی دوربین فیلم کاراکتر افسانه‌ای آنتونی پرکینز را دوباره زنده کرده است.

قصه «روانی» (که از جمله فیلم‌های محبوب منتقدان سینمایی در سراسر جهان است) درباره زن جوانی است که پس از به سرقت بردن پول‌های رئیس خود، در یک هتل کوچک و دورافتاده اقامت می‌کند.

وی به شکل مرموزی در این هتل به قتل می‌رسد و خواهر او برای پی ‌بردن به رمز و راز قتل، یک کارآگاه خصوصی استخدام می‌کند. اداره پلیس به پسر جوان صاحب هتل شک می‌کند که رفتاری شبیه آدم‌های روانی دارد.

«هیچکاک» برای نمایش عمومی در 23 نوامبر امسال آماده می‌شود اهل فن و پیش‌بینی می‌کنند در رشته‌های اصلی مراسم اسکار نامزد ریاست جوایز شود.

ساشا گراویس کارگردان فیلم، قبل از این در سال 2008 فقط یک فیلم مستند کارگردانی کرده و «هیچکاک» اولین کار حرفه‌ای و داستانی او به حساب می‌آید.

آنتونی هاپکینز قبل از این هم در نقنش کاراکترهای واقعی همچون ریچارد نیکسون، ارنست همینگوی و پابلو پیکاسو بازی کرده است.

Portfolio image