آل پاچینو به دنیای گنگستری دهه50 برمی‌گردد


آل ‌پاچینو خودش را آماده بازی در «گوتی: در سایه پدرم» می‌کند. پیش تولید این درام جنایتکارانه شرح حال‌گونه آغاز شده است. این فیلم که برای نمایش عمومی در پاییز سال آینده میلادی آماده می‌شود، اوایل فصل زمستان جلوی دوربین می‌رود.

بری لوینسون (سازنده مجموعه اکشن علمی - تخیلی «مردان سیاه پوش») کارگردان این فیلم است، که آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از لید روسی می‌سازد. آل پاچینو در قصه فیلم در نقش آنیلو دلاکروسه بازی می‌کند. جان ترلولتا، بن فاستر، کلی پترسون و چاز پالمنتیری دیگر بازیگران آن هستند.

خط اصلی قصه فیلم درباره جان‌گوتی جنایتکار سرشناس و کلاسیک و رابطه او با پسرش است. نقش جان گوتی را در فیلم تراولتا بازی می‌کند. این قصه، تلاش‌های پسر جان گوتی برای رهایی یافتن از شهرت بد پدرش و تبدیل شدن به یک شخصیت مستقل را به تصویر می‌کشد.

جان گوتی لقب یکی از شرورترین گنگسترهای قرن بیستم را گرفت و در سال 2002 در حالی که دوران محکومت خود را می‌گذارند، به دلیل بیماری سرطان درگذشت. آنیلو دلاکروسه یکی از وکلای دعاوی سرسخت بود که سال‌ها علیه جان گوتی و سازمان جنایتکارانه وی مبارزه کرد.

شرکت مستقل فیلم‌سازی نیوره فیلمز «گوتی: در سایه پدرم» را تهیه می‌کند. این فیلم با هزینه‌ای 45 میلیون دلاری تهیه می‌شود. گفته می‌شود قصه فیلم از سوی کاراکتر آل پاچینو تعریف می‌شود و این شخصیت حضور مؤثری در قصه و ماجراهای آن دارد.

تهیه‌‌کنندگان فیلم این شایعه را رد کرده آند که پاچینو در «گوتی: در سایه پدرم» در نقش مکمل بازی خواهد کرد. قبل از این قرار بود چانینگ تاتوم، شیا لابوف و یا جیمز فرانکو در نقش پسر جان گوتی بازی کنند، اما این نقش به بن فاستر رسید.

آل پاچینو سال قبل «پسر هیچ‌کس» را در کنار چانینگ تاتوم را روی پرده سینماها داشت که موفقیتی در جدول گیشه نمایش سینماها کسب نکرد. وی بهار سال جدید میلادی کمدی جنایتکارانه و اکشن «آدم‌های سرپا» را به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌فرستد.

Portfolio image