هفت روز با نقش آفرینی ”آنتونی هاپکینز” در شبکه نمایش


هفت روز با نقش آفرینی ”آنتونی هاپکینز” در شبکه نمایش

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر  هفتگی خود فیلم هایی در تقابل ”سرقت و قانون ” را برای پخش در نظر گرفته است. و در بخش  صحنه گران فیلم های شاخص ”آنتونی هاپکینز”  را به روی آنتن می برد.

ساعت۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه۴ تا جمعه ۱۰ اردیبهشت با  عناوین: رویای پروانه، عامل سوم( به مناسبت روز شکست آمریکا در طبس)، لبخند سبز، تپه آدم برفی، لکنت، تا افطار چیزی نمانده وغریبانه از این شبکه پخش خواهند شد.

ساعت ۱۹:
این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود، فیلم هایی در تقابل ”سرقت و قانون” که دارای پیچش داستانی و پایان بندی غافلگیر کننده ایی است را برای پخش در نظر گرفته است  که این فیلمها به ترتیب از شنبه تا جمعه : مرد نفوذی، یک مشت پول درشت، مخمصه، مثل یک ستاره زندگی کن، نقطه شکست، دستهای آلوده و  یورش هستند.

ساعت۲۱:
در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور اثار ”انتونی هاپکینز” بازیگر توانمند و موفق که توانسته جایزه هایی زیادی  از جمله: سه جایزه بفتا، دوجایزه امی، جایزه گلدن گلوب سیسیل را کسب کند می پردازد.

فیلم های این بازیگر به ترتیب:افسانه های خزان در نقش:(سرهنگ ویلیام لادو)، نیکسون (ریچارد نیکسون)، سکوت بره ها(دکتر هانیبال لکتر)، نقاب زورو( دون دیه گو د لاوگاو یاهمان زورو)، حس ششم(جان کلنسی)، فراتر از فریب(آرتور دنینگ)، وبقایای روز( جیمز استیونز) به روی انتن می روند.

ساعت ۲۳:
فیلم های جذاب این شبکه  از شنبه تا جمعه به ترتیب: استالینگراد، گمشده وعشق، تاکسی۱، آقای تشویق، هتل آرتمیس، ۹۹خانه وبهترین ساعات پخش می شوند.


ساعت یک بامداد:
فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب: آرسن لوپن علیه آرسن لوپه، جاناتان مرغ دریایی، آخرین موج، دایی من ژاک، پرستار بچه ها، سائو برناردو و ارتش سایه ها از شنبه تا جمعه برای علاقمندان پخش خواهند شد

Portfolio image