شبکه نمایش با فیلم های معناگرا و مذهبی به استقبال شب های قدر می رود


شبکه نمایش با فیلم های معناگرا و مذهبی به استقبال شب های قدر می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش موضوعی خود فیلم های معناگرا را برای پخش در نظر گرفته است و در بخش صحنه گران فیلم های مذهبی سینمای ایران را به روی آنتن می برد.

باکس ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ اردیبهشت با عناوین: ستاره، قدر آن روزها (به مناسبت شب های قدر) ، آخرین گناه، دریاچه ماهی، ستاره سهیل، مسافر باران و سایه های شهر پخش می شوند.

باکس ساعت ۱۹ :
این شبکه در بخش موضوعی خود، به مناسبت فرارسیدن شب های قدر و ایام سوگواری مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام،  به سراغ فیلم های معناگرا رفته که به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم های : شب، سبز به رنگ زمرد، سنجاقک، اروند، سپید به رنگ مروارید، درد زیبا و نفس پخش خواهند شد.

باکس ساعت ۲۱ :
در بخش صحنه گران نیز شبکه نمایش با توجه به ایام پیش رو فیلم های با موضوع مذهبی را در دستور کار قرار داده که به ترتیب از شنبه تا جمعه با این عناوین خواهد بود: اینجا چراغی روشن است، استشهادی برای خدا، خاکستر و برف، یک تکه نان، تولد یک پروانه، بازمانده و زیر نور ماه.

باکس ساعت ۲۳:
فیلم های جذاب این هفته به ترتیب: قانون سرزمین، تحقیق مجدد، مسیر مخفی، شهروند مطیع قانون، استخوان زمستان، مسیر همیشگی و یک خط هستند.

ساعت ۱ بامداد:
در این باکس شبکه نمایش که به پخش فیلم های کلاسیک اختصاص دارد ، این هفته به ترتیب از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ اردیبهشت فیلم های : سانشوی مباشر، دایره سرخ، جنایت و مکافات، ساعات ناامیدی، در گرمای شب، فرار از زندان آلکاتراز، سولاریس پخش خواهند شد

Portfolio image