این هفته؛ همزمان با پخش نخستین فیلم جدید تابستانی، فیلم های " جک لمون" در شبکه نمایش مرور می شوند


این هفته؛ همزمان با پخش نخستین فیلم جدید تابستانی،
فیلم های " جک لمون" در شبکه نمایش مرور می شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه، این هفته و در بخش موضوعی منتخب هفته به سراغ فیلم هایی با موضوع "دوستی" خواهد رفت و در بخش مرور آثار یا صحنه گران نیز فیلم های منتخبی از "جک لمون"، یکی از بازیگران مطرح تاریخ سینما را به روی آنتن می برد و همزمان با شروع فصل تابستان ، فیلم " دیده نشدگان " به عنوان نخستین فیلم از سری فیلم های جدید و پخش نخست از این شبکه پخش می شود. 

ساعت 13:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 29 خرداد تا جمعه 4 تیر بدین ترتیب خواهد بود: "قصه ها و واقعیت ها"، "پل سفید"، "در جستجوی خواستگار"، "وانتافه"،"غافل"،" به همین راحتی" و "به دنیا آمدن".

ساعت 19: 
"دوستی" موضوعی است که در بسیاری از فیلم های سینمایی به آن پرداخته شده و انتخاب منتخبی از آنها شاید کار چندان راحتی نباشد. فیلم های منتخبی که شبکه نمایش در هفته پیش رو برای این بخش در نظر گرفته است شامل: "ضیافت"، "دوباره زندگی"(اثر تحسین شده سینمای فرانسه)، "مرد آفتابی"، "بهترین دوست من"، "ماجراهای هاکلبری فین"، "خانه دوست کجاست"(اثر جهانی عباس کیارستمی) و "در کنارم بمان"، خواهد بود.

ساعت 21:
جک لمون، از بازیگران تاریخ سینماست که از شاخصه های او می توان به بازی در فیلم های کارگردان مطرحی چون بیلی وایلدر در ژانرهای مختلف اشاره کرد. لمون 8 نامزدی و دو جایزه اسکار را در کارنامه دارد که از این حیث از برترین بازیگران سینماست. فیلم های منتخب این بازیگر برای هفته پیش رو شامل این فیلم ها خواهد بود: "راه طولانی خانه"، "غریبه ها در شهر"، "زوج خنده دار"، "پیرمردهای غرغرو"، "سه شنبه ها با موری"،" فرودگاه 77" و"صفحه اول".

ساعت 23:
فیلم های ساعت 23 شبکه نمایش که فیلم های جذاب این شبکه را شامل می شود این هفته از شنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: "ارباب جنگ"، "در اعماق اقیانوس"،" بازیکن پینگ پنگ"، "زندگی"، "هفت" (با بازی مورگان فریمن و برد پیت)، "من مادر هستم" و فیلم جدید شبکه نمایش ، "دیده نشدگان" که محصول سال 2018 کشور فرانسه می باشد. داستان این فیلم که برای نخستین بار از سیما و شبکه نمایش پخش می شود، درباره سازمانی برای حمایت از بی خانمان ها در فرانسه است. مرکز آنها دچار مشکل شده، از طرفی مسئولین آنها سعی دارند تا عاقبتی خوش برای هر کدامشان رقم بخورد.

ساعت 1 بامداد: 
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز شامل فیلم های:"سامورایی"(اثر برجسته آلن دلون)، "شالاکو"، "موزه پرماجرا"، "شیر فروش"، "آخرین هورا"، "عملیات آمستردام" و "قتل در قطار سریع السیر"، می باشد.

Portfolio image