ساواک در جستجوی انقلابیون


فیلم تلویزیونی «گذر» به کارگردانی و نویسندگی یاسر طالبی و تهیه کنندگی محمودی کیانی و حسین پرتوی سه شنبه از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد آیت و احمد دو تن از نیروهای انقلابی هستند که مأموریت دارند تا یک چمدان را به منطقه‌ای در شمال ایران ببرند و تحویل دهند. احمد توسط نیروهای ساواک دستگیر می‌شود، ساواک احمد را شکنجه می‌کند، اما او جای آیت را لو نمی‌دهد، تا اینکه به سراغ خواهر آیت که همسر احمد است، می‌روند...

مسعود قهاری، آرش مجیدی، محمد منصوری، امین کاشفی، عباس ابوالحسنی، سید علیرضا صادقی و میترا روحی منش به عنوان بازیگران اصلی در فیلم تلویزیونی «گذر» بازی کرده‌اند.

سایر عوامل تولید این تله فیلم عبارتند از: مدیر تصویر برداری: محمد صادق ذاکری، تدوین: رضا شیروانی، صداگذاری و میکس: حسین ابوالصدق، صدابردار: مرتضی کاظمی شهاب، طراح صحنه و لباس: رضا علی بخشی، طراح چهره پردازی: علی پاک، مریم منتظر، عکس: علی اسماعیل کنعانی، روابط عمومی: محمد آرایی و بازیگردان: سلمان خطی.

تله فیلم گذر تولید سیمای مرکز مازندران شبکه طبرستان است. این فیلم ساعت ۱۳ سه شنبه از شبکه نمایش پخش می‌شود و فرصت تماشای تکرار آن را در ساعت یک بامداد چهارشنبه از همین شبکه خواهید داشت.

Portfolio image