مجموعه‌ای ماندگار از خاطرات شنیدنی


یکی از ویژه برنامه‌های شبکه نمایش در ایام محرم و صفر، برنامه پر طرفدار «نقش عشق» بود. این برنامه در کنار برنامه‌های «حس مشترک» و «اشک و تماشا» جزو برنامه‌های مناسبتی تولید شبکه بود که به دلیل فضای صمیمی و خاطره بازی‌های چهره‌های نامدار مجموعه‌های تاریخی و مذهبی، مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد.

بیشتر بازیگران سریال ماندگار «مختارنامه» در این برنامه حاضر شدند و از خاطرات مختلف شان در زمان ضبط این سریال صحبت می‌کردند. این برنامه در طول دو ماه محرم و صفر هر شب از ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه از شبکه نمایش پخش شد و تکرار آن روز بعد در دو زمان ۸:۴۰ صبح و ۱۶:۴۰ بعد از ظهر از شبکه نمایش پخش شد.

عنایت الله شفیعی، اکبر زنجانپور، سیامک اطلسی، محمدفیلی، امین زندگانی، محمد صادقی، مصطفی طاری، انوشیروان ارجمند، ولی الله مومنی، ماه چهره خلیلی، نسرین مقانلو، جعفر دهقان، حبیب دهقان نسب، مهدی فخیم زاده، ابراهیم آبادی، فریباکوثری، انوش معظمی، بهناز جعفری، شهره لرستانی، احمد علامه دهر، جمشید شاه محمدی، کاظم هژیرآزاد و... از جمله بازیگران حاضر در این مجموعه مناسبتی بودند.

بسیاری از این بازیگران از سختی‌های کار به دلیل نوع گریم و پوشش‌ها و طولانی شدن زمان تصویربرداریز صحبت می‌کردند با این وجود نکته مشترک صحبت‌های همه آنها ثبت خاطرات خوب و باقی مانده یک رزومه ماندگار به واسطه حضورشان در این سریال در کارنامه کاری شان صحبت کردند.

بعضی از بازیگران مثل سیامک اطلسی هم از طولانی شدن نوبت بازی شان نسبت به زمان عقد قرارداد صحبت کردند. سیامک اطلسی در بخشی از صحبت‌هایش در این برنامه از شروع نوبت بازی اش، سه سال بعد از عقد قرارداد خبر می‌دهد!» ماه چهره خلیلی هم بعد از سال‌ها دوری از ایران یکی از سخت ترین بازی‌هایش را در مختارنامه انجام داد:«او هم در این برنامه از سختی‌های کارش به واسطه محدود بودن دایره لغات فارسی و بی تجربه بودنش صحبت کرد.» مجموعه خاطرات بازیگران مختارنامه از سختی‌ها، شیرینی‌ها و کسب تجربه از همکاری با داود میرباقری و... برنامه پرطرفدار و ماندگار «نقش عشق» را در شبکه نمایش به جا گذاشت.

در هفته پایانی ماه صفر بازیگران مجموعه‌های تاریخی تنها ترین سردار و ولایت عشق هم درباره تجربه بازی در این سریال‌ها صحبت کردند. مهدی فخیم زاده، اکبر زنجانپور، محمد صادقی، فرخ نعمتی، لادن طباطبایی، رامبد جوان، عنایت الله شفیعی، حبیب دهقان نسب و... از جمله میهمان‌های این برنامه بودند.

شبکه نمایش امیدوار است که مجموعه تلاش‌های همکاران در این ماه‌های عزیز قبول درگاه حق و موجب رضایت مخاطب‌های عزیز واقع شده باشد.

Portfolio image