مقاومت در برابر اشغال چین


سینمایی الواح زرین درامی حادثه ای است و در سال ۱۹۷۰ در سینمای هنگ کنگ ساخته شده است.

فیلم یک فیلم متعلق به هنرهای رزمی چینی است. کانگ چنگ، دی یی چن نویسندگان فیلمنامه این فیلم هستند و چنگ فیلم را کارگردانی کرده است. پینگ چین، هوا یوئه، چیائو چیائو، میائو چینگ، چونگ سین هوانگ، سیه وانگ، کون لی، چی چینگ یانگ، فنگ کو، ون چونگ کو، وی لو، می شنگ فان، لیو هونگ، کوانگ یو وانگ و ون چینگ چنگ بازیگران فیلم هستند.

فیلم داستان مقاومت چینی ها در برابر اشغالگران تارتار است. آن ها از شمال چین وارد شده اند و زمین های چین را اشغال کرده اند. یک ژنرال چینی وطن پرست با نیروی همراه با ۱۰۰۰۰۰ نفر در برابر آن ها مقاومت می کند. چین هیو رهبر اشغالگران ۱۲ قهرمان را با گروه هایی برای شکستن مقاومت می فرستد و گروه های دیگر تلاش می کنند که این قهرمانان را ناکام بگذارند. در میان این حمله و مقاومت اتفاقاتی رخ می دهند و فراز و نشیب هایی را به همراه دارند.

کانگ چنگ نویسنده و کارگردان چینی ۳۶ فیلمنامه نوشته است و ۳۰ فیلم را کارگردانی کرده است و اکثر این فیلم ها را فیلم های رزمی چینی تشکیل می دهند. در سال ۱۹۵۱ اولین فیلمش را با نام چانگ دوان ساخت. چهار مبارز، گروگان، سه گانه شمشیرزنی، ۱۴ آمازون، شمشیر شمشیرها، مبارزان جاودانی، گهواره قصر و میمون به غرب می رود بخشی از کارنامه فیلمسازی او هستند. او در ابتدای دهه هشتاد درگذشت.

الواح زرین ساعت ۱۹ روز دوشنبه از شبکه نمایش پخش خواهد شد. فیلم ساعت ۷ صبح روز سه شنبه تکرار خواهد شد.

Portfolio image